Znaki, że Twój były facet chce wrócić

Znaki, że Twój były facet chce wrócić

Jeśli właśnie się rozstaliście, na pewno przechodzisz teraz przez bardzo trudny okres. Na pewno jesteś zdołowana, wszystko co robisz przypomina Ci o nim, prawda? Jedyne czego pragniesz, to aby do Ciebie wrócił. Zastanawiasz się jakie są oznaki, że Twój były facet chce do Ciebie wrócić? To normalne zachowanie zaraz po bolesnym rozstaniu, mam więc dla Ciebie dobrą wiadomość.


Jak odzyskać faceta

Kompletna strategia, która pomoże Ci odzyskać byłego faceta. Instrukcja krok po kroku. Wiedza poparta latami doświadczeń autorki.

Odzyskanie byłego partnera nie jest niemożliwe. Oczywiście, nie jest to najprostsze zadanie na świecie i wymaga zaangażowania, ale jest to jak najbardziej do zrobienia. Sporo osób po rozstaniu się schodzi się z powrotem, dlaczego więc w Twoim przypadku miałoby być inaczej?

Jednak w jaki sposób dowiedzieć się, czy jest jakakolwiek szansa na Wasze ponowne zejście się? Otóż w większości przypadków Twój ex będzie wysyłał Ci sygnały, że dalej coś do Ciebie czuje. Poznaj więc 5 najczęściej spotykanych znaków, że Twój były facet chce do Ciebie wrócić.

Znaki, że facet chce wrócić

1. Podpytuje Waszych wspólnych znajomych co u Ciebie słychać

Jest to bardzo oczywisty znak, że facet chce do Ciebie wrócić. Jeżeli byliście razem na tyle długo, aby mieć wspólnych znajomych, pracujecie razem czy obracacie się w tym samym środowisku i okazuje się, że Twój były chce wiedzieć co u Ciebie słychać może to oznaczać, że dalej coś do Ciebie czuje. Nie musi jednak to oznaczać, że chce abyś wróciła jak najszybciej, niemniej cały czas mu na Tobie zależy. To dobry znak. W takim wypadku musisz pokazać mu, że się zmieniłaś, naprawić przyczyny Waszego rozstania i odzyskać go z powrotem

2. Twój były „przypadkowo” na Ciebie wpada

Kolejnym znakiem, że dalej coś do Ciebie czuje mogą być „przypadkowe” spotkania. Najpewniej Twój były partner wie o Tobie sporo, wie gdzie lubisz chodzić na spacery, jakie masz hobby. Jeżeli więc podczas takich aktywności coraz częściej go spotykasz mogą być to celowe i zaplanowane przez niego działania. Przez cały ten czas myśli o Tobie, nie chce jednak bezpośrednio dać znać o tym, że tego żałuje.

ZOBACZ TEŻ: JAK ODZYSKAĆ BYŁEGO FACETA

3. Lajkuje Twoje zdjęcia i posty na portalach społecznościowych.

Po czym poznać, że były chce wrócić? Najprostszym i najłatwiej dostrzegalnym znakiem, będzie po prostu jego aktywność na portalach społecznościowych. Jeżeli spojrzymy szerzej, co to dla Ciebie oznacza, okazuje się, że

  • Nie ma do Ciebie negatywnych emocji – jeżeli zostawia Ci polubienia pod Twoimi zdjęciami, postami oznacza to, że raczej nie ma do Ciebie negatywnych emocji, w przeciwnym razie nie byłby do tego zdolny
  • Próbuje zwrócić swoją uwagę – robi to po to, abyś zauważyła i nie zapominała o jego obecności. Na pewno dostrzeżesz, że o Tobie pamięta. Daje Ci też subtelne znaki, abyś się z nim skontaktowała.

4. Kontaktuje się z Tobą

W przypadku rozstań w większości przypadków dwoje ludzie przestaje się ze sobą kontaktować. Poza pojedynczymi przypadkami zazwyczaj jesteśmy na tyle źli, że nie chcemy ani widzieć, ani rozmawiać ze swoim ex. Jeżeli więc kontaktuje się z Tobą, bez jakiegokolwiek „rozsądnego” powodu może to oznaczać, że jest mu bez Ciebie bardzo źle. Niemniej, musimy rozróżnić tutaj powody, dla których się kontaktuje. Jeżeli dzwoni do Ciebie, aby zabrać swoje rzeczy z Twojego mieszkania, nie jest to oczywiście znak, że mu na Tobie nie zależy. Jednak nawet w takiej sytuacji możesz dalej mieć szanse na to, aby go odzyskać. Przeczytasz o tym więcej w moim ebooku:

5. Rozpamiętuje przeszłość

Jeżeli kontaktuje się z Tobą, albo dowiadujesz się w inny sposób, że Twój były partner rozpamiętuje dalej Waszą przeszłość jest to ewidentny znak, że nie zapomniał o Tobie i chce Ciebie z powrotem. Jeżeli tak się dzieje, nie rozgrzebujcie jednak przeszłości i nie wspominajcie tego, co było. Powinno Wam zależeć na stworzeniu nowej, lepszej przyszłości razem, zostawieniem całego bolesnego rozstania za sobą.

Oznaki podrywu faceta


Jak odzyskać faceta

Kompletna strategia, która pomoże Ci odzyskać byłego faceta. Instrukcja krok po kroku. Wiedza poparta latami doświadczeń autorki.

Znaki, że facet chce wrócić: Podsumowanie

Przedstawione wyżej znaki że facet chce wrócić z pewnością będą oznaczały, że dalej mu na Tobie zależy. Oczywiście, takich oznak może być dużo więcej, wymieniłam tylko najczęściej się pojawiające. Wiesz już, kiedy facet chce wrócić. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak odzyskać swojego faceta serdecznie zapraszam Cię do przeczytania mojego ebooka na ten temat. W razie pytań napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt

Dodaj komentarz