Jak odzyskać faceta? Przydatne porady

Jeżeli czytasz ten artykuł oznacza to, że zależy Ci, chcesz dowiedzieć się jak odzyskać faceta i chciałabyś dowiedzieć się jak to zrobić. Rozstania, niezależnie od powodu zawsze bywają trudne. Przygnębienie, niechęć do otaczającego nas świata i ogromna tęsknota to tylko niektóre z uczuć, które teraz odczuwasz. Doskonale to rozumiem, przerabiałam to już z setkami moich klientek. Zastanawiasz się zatem co zrobić aby mieć szanse odzyskać go z powrotem? Będzie potrzebne Twoje zaangażowanie, będzie kosztować Cie to trochę wysiłku. Przeczytaj artykuł do końca i poznaj sprawdzone metody, które pomogą Ci odzyskać ex z powrotem.

Jak odzyskać faceta?

# 1 Daj mu odetchnąć

Zapewne to co zaraz przeczytasz będzie kłóciło się z Twoimi wewnętrznymi przekonaniami. Przecież chcesz odzyskać swojego faceta i to najlepiej teraz? Musisz mi jednak zaufać, każdy z nas zaraz po rozstaniu potrzebuje czasu i spokoju aby ostudzić emocje i na chłodno przemyśleć to co się stało. Dodatkowo pozwoli to również Tobie na uspokojenie swoich emocji i gniewu związanego z jego odejściem. Musisz zrozumieć, że desperackie telefony, płakanie do słuchawki i natarczywe próby spotkania się tylko go odepchną i Wasz powrót do siebie się oddali. Czas i dystans między Wami pozwoli Wam spojrzeć na Wasz związek z innej perspektywy oraz przede wszystkim oboje za sobą zatęsknicie.

ZOBACZ TEŻ: 5 oznak, że Twój były chce do Ciebie wrócić


Jak odzyskać faceta

Kompletna strategia, która pomoże Ci odzyskać byłego faceta. Instrukcja krok po kroku. Wiedza poparta latami doświadczeń autorki.

#2. Znajdź przyczyny rozstania

Nabranie dystansu i czasu po rozstaniu łączy się z kolejnym podpunktem na naszej liście. Musisz sięgnąć pamięcią do przeszłości i znaleźć realną przyczynę Waszego rozstania. Zdaje sobie sprawę z tego, że będzie to bardzo bolesne doświadczenie, jest to jednak konieczne i pomoże Ci w odzyskaniu byłego partnera. Pamiętaj o tym, że realna przyczyna Waszego rozstania może różnić się od „oficjalnego” powodu przez który się rozeszliście. Być może straciliście namiętność? Oddaliliście się od siebie, zrobiłaś coś co go zraniło? Cokolwiek by to nie było będziesz musiała udowodnić mu, że zostawiłaś błędy przeszłości za sobą i takie sytuacje już się nie powtórzą

jak odzyskać faceta

#3. Zasada braku kontaktu

Czym jest zasada braku kontaktu? Oznacza to całkowicie odcięcie się od swojego ex, zazwyczaj na około 2-4 tygodni. Na pewno będzie to jeden z najutrdniejszych dla Ciebie momentów, szczególnie gdy byliśmy w związku długi czas. Niemniej, zasada braku kontaktu to sprawdzona strategia w tysiącach przypadków a oto niektóre z korzyści które ci przyniesie:

  • świeżo po rozstaniu nie jesteś w stanie racjonalnie podejmować decyzji i działań. Dzięki zastosowaniu zasady brak kontaktu dajesz sobie czas na pozbieranie się, opanowanie emocji i stania się z powrotem kobietą, którą on pokochał
  • stajesz się niedostępna – jeżeli odetniesz się od niego z czasem spowoduje to uczucie tęsknoty za Tobą. Ludzka psychika jest tak zbudowana, że pragniemy tego, czego nie mamy. Twój były będzie myślał o Tobie i o wszystkich dobrych rzeczach, które razem przeżyliście
  • to również czas dla Ciebie, abyś zadbała o swoją przemianę i zdobyła w sobie siłę, by go odzyskać

Szczegółowo omówiłam zasadę braku kontaktu w moim poradniku do którego lektury serdecznie Cię zapraszam. Znajdziesz tam kompletną strategię, która pomoże Ci odzyskać byłego.

jak odzyskać ex

#4. Oczyść umysł

Znasz już przyczyny Waszego rozstania i odciełaś się od swojego byłego. Czas więc na to, aby pozbyć się z głowy negatywnych emocji. Jeżeli naprawdę Ci na nim zależy, musisz zostawić za sobą etap płaczu, gniewu, krzyku czy nawet depresji po rozstaniu. Przeszłości nie da się zmienić, możesz zmienić siebie i dzięki temu naprawić Wasz związek. Przede wszystkim porozmawiaj z bliskimi Ci osobami, rozmowa z kimś kto Cie zrozumie potrafi czynić cuda. Jeżeli nie masz komu się wygadać przelej swoje myśli na kartkę papieru – to naprawdę pomaga. Może zdarzyć się sytuacja, ze to nie pomoże i nie będziesz w stanie sama pozbierać się po rozstaniu z ex – w takim wypadku rozważ wizytę u specjalisty.

#5. Mała, wielka zmiana.

Jeżeli podczas gdy byłaś w związku zaniedbałaś swoje hobby, czas przywrócić je do życia. Podróżuj, doświadczaj nowych rzeczy, które dostarczą Ci dreszczyku emocji i przywrócą radość z życia. Zadbaj również o swoje ciało, a gwarantuje Ci, że wpłynie to pozytywnie również na Twoja psychikę.

#6. Spotykaj się i poznawaj nowych ludzi

Aby odzyskać faceta, najpierw powinnaś poznawać nowych ludzi, a przede wszystkim mężczyzn. Dzięki temu znacząco podniesiesz swoją pewność siebie, uwierzysz w siebie i udowodnisz sobie, że dalej jesteś atrakcyjna dla innych mężczyzn. A jeśli dodatkowo możesz wprowadzić element zazdrości u byłego? Cóż, punkt dla Ciebie. Podróżuj ze znajomymi, niech Twój ex zobaczy, że nie zapadłaś się pod ziemię i potrafisz sobie bez niego poradzić

#7. Kontakt z byłym

Jeżeli zastosowałaś się do wyżej wymienionych rad i jesteś naprawdę gotowa by odzyskać faceta, czas odnowić kontakt z ukochanym. Każde rozstanie kosztuje nas sporo emocji, dlatego zawsze jako formę pierwszego kontaktu polecam wiadomości tekstowe. Najważniejszym czynnikiem przemawiającym za taką forma kontaktu – wiadomości tekstowe dają Ci czas na przemyślenie tego, co chcesz napisać. Zacznij powoli – nie poruszaj przy pierwszej lepszej okazji tematu Waszego rozstania – to może być na tym etapie jeszcze zbyt bolesne. Po pierwszych wymianach wiadomości możesz zainicjować spotkanie – czy to „przypadkowe” spotkanie, czy to pod pretekstem odzyskania swoich rzeczy.

jak odzyskać byłego chłopaka


Jak odzyskać faceta

Kompletna strategia, która pomoże Ci odzyskać byłego faceta. Instrukcja krok po kroku. Wiedza poparta latami doświadczeń autorki.

Jak odzyskać ex, jeśli już kogoś ma?

Cóż, w takim wypadku odzyskanie ex jest to o wiele bardziej skomplikowana sytuacja, co nie oznacza, że odzyskanie go jest niemożliwe. Przede wszystkim, ludzie po rozstaniach często wchodzą w tzw. związki na pocieszenie. Są zrozpaczeni, więc szukają pocieszania w ramionach drugiej połówki. Jeżeli Twój były jest z dziewczyną na pocieszenie – nie martw się, ich związek nie potrwa zbyt długo. Drugą możliwością jest sytuacja w której ma dziewczynę na poważnie lub miał już ją przed Waszym rozstaniem. Wtedy jedyną opcją jest poczekać, dlatego że gdy będziesz próbowała z nią rywalizować tylko utwierdzisz go w przekonaniu, że dobrze zrobił i zbliżysz ich do siebie.

Jak odzyskać faceta, jeśli jesteśmy w związku na odległość?

W takiej sytuacji możesz z powodzeniem zastosować wszystkie poprzednie kroki zawarte w artykule. Jedyne co musisz zmienić to oczywiście forma kontaktu – dzieli Was przecież znaczna odległość więc nie możecie się spotkać. W takim wypadku gdy uda się już Wam odnowić kontakt możecie przejść na bardziej osobiste formy kontaktu takie jak na przykład wideo rozmowy. Finalnie jednak gdy nadejdzie odpowiedni moment rekomendowałabym spotkanie na żywo – nic nie zastąpi bliskości i świadomości, że mamy obok siebie ukochaną osobę.

Dodaj komentarz