0
Związki

Jak odzyskać faceta, którego zdradziłam?

Wszyscy jesteśmy ludźmi i każdemu z nas zdarzyło się popełniać większe lub mniejsze błędy. Zdradzenie partnera, a w dodatku takiego, którego się kocha, to wydarzenie, z którego ciężko się otrząsnąć i to przez dłuższy czas. Wyrzuty sumienia, poczucie winy i dylemat przyznać się czy nie towarzyszy człowiekowi, który zdradził przez cały czas. Jak odzyskać faceta, którego zdradziłam? Na to pytanie poznasz odpowiedź w tym artykule.

para

Dlaczego zdradzamy?

Powodów zdrady może być mnóstwo. Najczęściej jest to chwilowa namiętność wywołana jakimś impulsem, albo alkoholem. Często jest tak, że osoba, która zdradza chce się sprawdzić. Innym powodem zdrady jest też chwilowe poczucie osamotnienia, chęć bycia docenionym, nuda. Niekiedy ma się przeczucie, że związek, w którym się jest, dobiega końca i nie jest się już nic winnym partnerowi.
Kiedy jednak zdrada wychodzi na jaw i partner nas zostawia okazuje się, że ciągle jest ważny, a przelotny romans był błędem. I wtedy zadajemy sobie pytanie: jak odzyskać faceta którego zdradziłam.

Jak odzyskać faceta, którego zdradziłam?

Przede wszystkim trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego chce się odzyskać partnera, jakie powody nami kierują. Jeżeli chodzi tylko o to, że nie można znieść myśli o tym, że się zostało porzuconym i straciło się stabilizację życiową, to lepiej darować sobie wszelkie próby ratowania związku. Jeżeli jednak czuje się, że straciło się miłość swojego życia trzeba walczyć do końca, wszystkimi możliwymi metodami. Strategię walki trzeba sobie dokładnie przemyśleć i realizować krok po kroku.


Jak odzyskać faceta

Kompletna strategia, która pomoże Ci odzyskać byłego faceta. Instrukcja krok po kroku. Wiedza poparta latami doświadczeń autorki.

Metody na odzyskanie faceta, którego się zdradziło

Po pierwsze należy być szczerą sama ze sobą, uświadomić i przeanalizować sobie powód zdrady. Pomaga to bardzo uporządkować swoje życie. Uświadomić sobie jak ważny był ostatni związek i ile wniósł do życia, a także to czy na pewno chce się go kontynuować.

jak odzyskać faceta którego zdradziłam?


Drugim etapem jest najtrudniejsza rzecz, czyli przepraszanie. Nie należy tego robić zbyt często. Żebranie u kogoś o przebaczenie, na okrągło nic nie da, a spowoduje tylko utratę godności. Trzeba to zrobić raz, ale konkretnie. Ważna tu będzie szczera rozmowa, w której trzeba będzie wyjaśnić powody zdrady. Trzeba także podać konkretne, sensowne argumenty, które przekonają partnera, że do takiej sytuacji na pewno nie dojdzie już w przyszłości.

Najlepiej swoim zachowaniem pokazać, że się zmieniło i jak bardzo się żałuje. Dobrze jest też zrobić coś w stylu rachunku sumienia.
Dla mężczyzny, który kocha, nie ma nic gorszego jak odkrycie, że jest zdradzany. Ucierpi na tym bardzo jego męska duma, poczuje się upokorzony i odepchnięty. Wówczas dobrze jest starać się zminimalizować to wydarzenie w jego oczach i zapewnić go, że całkowicie się zerwało kontakty z tamtym mężczyzną. Nie wolno też opowiadać mu o szczegółach zdrady, o tym co i gdzie się robiło z innym facetem, żeby nie wiem jak nalegał. Trzeba uświadomić partnera, że w trakcie zdrady nie było żadnego uczucia, tylko chwilowe otumanienie.

PRZECZYTAJ TEŻ: JAK ODZYSKAĆ FACETA? SPRAWDZONE STRATEGIE

morze

Jak odzyskać faceta? Kolejne kroki


Kolejnym krokiem, żeby odzyskać faceta, będzie przyjęcie kary. Pewne jest bowiem, że zdradzony mężczyzna będzie chciał się jakoś odegrać.
Ostatni etap to niewywieranie presji na partnerze, niepoganianie go i nieosaczanie. Nie należy zasypywać go smsami czy mailami, ani zaczepiać w mediach społecznościowych. Najlepiej dać mu przestrzeń, nawet kosztem chwilowego oddalenia się i nie uganiać się za nim. Były partner potrzebuje również czasu, żeby otrząsnąć się ze zdrady i przebaczyć. Nie bez powodu mówi się, że czas to najlepsze lekarstwo.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: SEKS Z EKS? CZY WARTO


Kiedy najgorsze minie to partner zacznie tęsknić i przypominać sobie same miłe chwile przeżyte razem. Zdrada zacznie się zamazywać w myślach i przestanie być na pierwszym planie.


Trzeba wykazać dużo delikatności i cierpliwości, ponieważ wszelkie naciski i przyśpieszanie może przynieść skutek odwrotny od zamierzonego.
Odzyskanie mężczyzny to proces nieraz długi i bolesny, ale jeśli się czuje, że to ten właściwy to warto walczyć do samego końca. W dzisiejszych czasach znalezienie wielkiej i odwzajemnionej miłości jest bardzo trudne. Dlatego jeśli ma się to szczęście to trzeba o nie dbać.

Podsumowanie

Każdemu z nas może przytrafić się błąd. Odzyskanie faceta w przypadku, gdy się go zdradziło jest na pewno bardziej skomplikowana. Nie oznacza to jednak, że jest to całkowicie niemożliwe. W takich przypadkach przede wszystkim powinnaś zachować dystans, dać byłemu partnerowi tyle czasu ile będzie potrzebował. W razie pytań zapraszam do kontaktu

4.7/5 - (3 votes)

You Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply