Oznaki podrywu faceta.

W dzisiejszych czasach, coraz bardziej skomercjalizowanych i nastawionych na ciągły bieg i media społecznościowe, zanikają pierwotne zachowania międzyludzkie. Coraz więcej ludzi ma problem ze znalezieniem dla siebie partnera życiowego. Przez co często przez bardzo długi czas są oni szalenie nieszczęśliwi. Problem dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Często zdarza się, że facet jest zainteresowany kobietą, a ta nawet tego nie dostrzega. Jakie są więc oznaki podrywu faceta i skąd wiedzieć jak mężczyzna reaguje na kobietę która mu się podoba.

jak mężczyzna reaguje na kobietę która mu się podoba

Oznaki podrywu faceta. Mowa ciała prawdę Ci powie.

Jak mężczyzna reaguje na kobietę, która mu się podoba? Wbrew pozorom takich oznak jest bardzo dużo, warto więc wiedzieć jak je rozpoznać. Podstawową rzeczą przy rozpoznawaniu czy facet podoba się kobiecie jest przede wszystkim wzrok. Zainteresowany szuka bowiem kontaktu wzrokowego z dziewczyną, która mu się podoba. Nie bez przyczyny powstało przecież powiedzenie 'wpaść komuś w oko’. Warto zwrócić w takim przypadku uwagę na źrenice faceta. W przypadku, gdy kobieta podoba się mężczyźnie, źrenice tego ostatniego rozszerzają się. Jest to oczywiście naturalna reakcja organizmu spowodowana endorfinami uwalniającymi się w organizmie człowieka. Również brwi nie zachowują się w takim przypadku w sposób naturalny, często bowiem automatycznie unoszą się do góry.

Człowiek nie jest w stanie w pełni kontrolować swojej mimiki twarzy. Jeżeli więc kobieta chce dowiedzieć się czy podoba się mężczyźnie, powinna bacznie obserwować zmiany zachodzące na jego twarzy w momencie kiedy z nim rozmawia. Oprócz tego, warto zwrócić uwagę na ogólną postawę ciała faceta. Zazwyczaj nachyla się on w stronę swojej rozmówczyni, bardzo energicznie gestykuluje, wypinają klatkę piersiową do przodu, prostują się.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: JAK POWIEDZIEĆ CHŁOPAKOWI, ŻE MI SIĘ PODOBA?

Jak mężczyzna reaguje na kobietę, która mu się podoba? Komplementuje ją

Jeżeli kiedykolwiek pomyślimy – jakie są oznaki podrywu faceta pierwsze co przychodzi nam na myśl są komplementy w stronę kobiet. Mężczyzna, który decyduje się na rozmowę z obiektem swoich westchnień często również żartuje i prawi kobiecie komplementy. Żarty są częstym objawem zainteresowania człowieka drugą osobą, podobnie jak komplementy. Faceci raczej nie mówią komplementów i ciepłych słów kobietom, które im się nie podobają. Jeżeli kobieta zna kogoś z otoczenia mężczyzny, którego podejrzewa o jakieś uczucie, może spytać jego przyjaciół o to, czy facet rozmawia z nimi o niej. Mężczyzna zainteresowany dziewczyną w większości przypadków opowiada bowiem o tym swoim znajomym, często wręcz zanudzając ich swoimi opowieściami. Kolejną niezbitą oznaką zainteresowania jest częste proponowanie dziewczynie różnych spotkań. Mogą to być wyjścia na kawę czy na spacer.

Oprócz tego, po prostu chęć całodziennego wymieniania się wiadomościami i pytań w stylu: Czy wszystko w porządku? Jak Ci minął dzień? Jak się czujesz? Faceci są w większości przypadków wobec swoich kobiet czuli i troskliwi. Jest to coś, co kobiety lubią, dlatego jeżeli dziewczyna wpada facetom w oko, Ci starają się to udowodnić na każdym kroku poprzez zadawanie między innymi tego typu pytań.

oznaki podrywu faceta

Oznaki podrywu faceta. Chce Cię zaskoczyć

Faceci zainteresowani spotkaniami z dziewczyną często wpadają na bardzo oryginalne pomysły co do ich przebiegu. Chcą robić kobiecie niespodzianki i umawiają się na spotkania w nietypowych miejscach. Bardzo często zwracają również szczególną uwagę na wszelkie zmiany w wyglądzie dziewczyny, pod kątem fryzury bądź ubioru. Zdarza się, że są przy tym aż zanadto mili. Mężczyźni zainteresowani kobietą nieustannie szukają okazji do spotkań. Często zdarza się nawet, że umawiają się z dziewczyną kosztem innym swoich planów, wyjść czy wyjazdów. Gdy do chodzi do sytuacji, że facet robi wszystko, aby umówić się na spotkanie z kobietą, jest to nieodzowny znak, że jest nią zainteresowany.

Szukają kontaktu fizycznego

Faceci często wybielają również obiekty ich pożądań nie zwracając w ogóle uwagi na wady dziewczyny. Ciągle szukają w zainteresowanej osobie zalet i komunikują, że nawet jeżeli dziewczyna posiada jakieś wady, to są one dla nich bez znaczenia. Innym ciekawym objawem zainteresowania płcią przeciwną są również wzajemne dogryzania. Mężczyźni, którym podoba się kobieta, często nabijają się ze swoich wybranek. Oczywiście robią to w bardzo subtelny sposób, nie urażając w żaden sposób wybranki swojego serca. Nietypowym objawem w rozpoznaniu czy facet podoba się dziewczynie jest także obserwowanie jego organizmu pod kątem zdenerwowania. Facet, któremu dziewczyna się podoba, często bowiem pokazuje oznaki zdenerwowania. Zaczyna mówić w szybki sposób, nerwowo bawić się różnymi rzeczami, które akurat ma pod ręką. Okazuje również różne tiki i inne nietypowe zachowania. Świadczy to o dużym ładunku emocjonalnym, którego doświadcza oraz w jego mniemaniu dużej ważności spotkania czy rozmowy z kobietą.

Kolejnymi oznakami sugerującymi, że kobieta wpadła mężczyźnie w oko są małe i subtelne gesty. Mogą to być takie rzeczy jak otworzenie drzwi pojazdu, odsunięcie krzesła w restauracji lub kawiarni. Zdarzają się również gesty wykonywane na ciele kobiety, takie jak odgarnięcie opadających włosów. Mężczyźni często chcą również w różny sposób zaimponować kobietom, które im się podobają. Dlatego jeżeli facet usilnie stara się wzbudzić w dziewczynie zainteresowanie swoją osobą opowiadając jej o swoich niezwykłych umiejętnościach w jakiejś dziedzinie, jest to jedna z oznak jego zainteresowania.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: IGNOROWANIE NARCYZA. CZY PRZYNIESIE ZAMIERZONE REZULTATY?

facet

Jak więc widać oznak, dzięki którym możemy stwierdzić czy kobieta podoba się facetowi, jest cała masa. Kobiety powinny wziąć je więc pod uwagę i się nad nimi zastanowić, kiedy mają wątpliwości co do uczuć jakimi darzy je jakiś mężczyzna.

Dodaj komentarz