Jak odzyskać miłość?

Przestaliście się dogadywać, przestaliście czuć do siebie to wcześniej? Przestaliście sobie wyobrażać Wasza wspólną przyszłość? Niezależnie od powodów rozstania, wiedz jedno. Rozstania zdarzają się cały czas. Dlatego, jeżeli uważasz, że był to błąd i chcesz dowiedzieć się jak odzyskać swoją miłość z powrotem przeczytaj ten artykuł i dowiedz się jak to zrobić. Czy odzyskanie utraconej miłości jest możliwe bez błagania i proszenia się o kolejną szanse? Sprawdźmy to

jak odzyskać miłość

Jak odzyskać miłość? Zaplanuj to

Gdy jesteśmy świeżo po rozstaniu odczuwamy wiele negatywnych emocji. Gniew, niepokój, czujemy się samotni i przybici. Mamy tendencję do mówienia i robienia rzeczy, których nie chcieliśmy, nie przemyśleliśmy a później tego żałujemy i próbujemy odkręcić niezręczną sytuacje.  Przygnębienie po rozstaniu, złość i żal ciężko jest przyrównać do czegoś innego. Desperacja, by być z ukochaną osobą, zmusza do przemyśleń, jak ją odzyskać, na nowo rozpalić związek i przywrócić dawne uczucie. Często jednak zdarza się tak, że działając wpływem emocji podejmujemy nieprzemyślane decyzje, które zamiast pomóc, mogą nam utrudnić odzyskanie utraconej miłości. Przedstawię Ci zatem kilka wskazówek, co robić, jak się zachowywać jeżeli pragniesz odzyskać miłość po rozstaniu.

Specjalnie dla osób, które uważają swoje rozstanie za błąd i chciałyby z powrotem odzyskać ex, lecz nie chcą błądzić i nie wiedza jak się za to zabrać napisałam poradnik, w którym krok po kroku przedstawiam pełną strategię odzyskania byłego partnera. Dzięki niemu dowiesz się, jakich błędów nie popełniać, w jaki sposób zainicjować pierwszy kontakt po rozstaniu, kiedy to zrobić, jak i o czym rozmawiać. Możesz znaleźć go w tym miejscu.

serce

Wyciągnij wnioski z Waszego rozstania

Zdaje sobie sprawę z tego, że wracanie do przeszłości i ponowne wspominanie tego co się stało, może być dla Ciebie bolesne. Zrozumienie problemów i tego, co poszło nie tak, dlaczego to się stało jest jednak szalenie istotne i odgrywa dużą rolę w procesie odzyskaniu utraconej miłości. Problemy pojawią się ponownie, jeśli ich nie przeanalizujesz i nie wyciągniesz wniosków.  Poświęć zatem tyle czasu, ile będzie potrzebne i wyciągnij odpowiednie wnioski. Jeżeli problemem była zazdrość w związku, brak zaufania, będziesz musiał/a udowodnić, że teraz będzie inaczej. Związki nie rozpadają się bez przyczyny. Jeśli więc wrócicie do siebie, bez realnej chęci zmiany i naprawienia negatywnych rzeczy, spowoduje to następna katastrofę i jeszcze większy ból.  Bądź ze sobą szczera. Czy naprawdę jesteś gotowa się poświęcić, aby go odzyskać? Czy naprawdę chcesz, by wrócił? Czy może pragnienie powrotu jest spowodowane chwilowa samotnością?

para

Jak odzyskać miłość? Skup się na sobie

W nawiązaniu do punktu poprzedniego, gdy przeanalizujesz rozstanie i wyciągniesz wnioski, czas na Twoją zmianę. Nie powinnaś ciągle płakać i dołować się, zamiast tego skup się na sobie. Jeżeli chcesz odzyskać ex, na pewno nie zrobisz tego w takim stanie! Postaraj się nie wracać myślami do tego co było, spotykaj się z przyjaciółmi i rodziną, korzystaj z życia i baw się dobrze. Jeśli będziesz ciągle czymś zajęta, łatwiej będzie skupić się na pozytywnych rzeczach. Wybierz się w podróż, realizuj swoje być może zaniedbane pasje, próbuj nowych rzeczy,  zadbaj o aktywność fizyczną. Wszystko to pozwoli lepiej zrozumieć pewne sprawy w Twoim życiu. Przywróci też Twoją pewność siebie i wiarę w to, że możesz tego dokonać, ze możesz z powrotem odzyskać miłość po rozstaniu.  


Jak odzyskać faceta

Kompletna strategia, która pomoże Ci odzyskać byłego faceta. Instrukcja krok po kroku. Wiedza poparta latami doświadczeń autorki.

Zostaw przeszłość za sobą

Jeżeli rozstaliście się w bardzo złej atmosferze, pokłóceni o istotną dla Was obojga sprawę, warto będzie ją wyjaśnić. Dobra komunikacja to podstawa każdego związku. Zwróć jednak szczególną uwagę na to, czy jesteś gotowy/a na rozmowę na temat tego co się stało bez emocji. Zbyt często zdarzają się przypadki podczas których próba wyjaśnienia i pogodzenia pewnych spraw kończy się jeszcze jeszcze większą klótnią i niezrozumieniem niż pierwotnie. Dlatego po przepracowaniu rozstania, niezależnie od powodów i od tego, czyja to była wina postaraj się nie wracać do tego myślami. Gdy dojdzie do spotkań z ex, a Ty dalej nie będziesz w stanie wybaczyć i zostawić tego za sobą, prędzej czy później zakończy to się kolejnymi kłótniami.

Bądź cierpliwy

Kiedy minie już jakiś czas od rozstania, a Ty uporządkujesz swoje życie i staniesz z powrotem na nogi, wtedy przyjdzie czas na Wasz ponowny kontakt i spotkania. Najważniejsza rada – bądź cierpliwy/a. Każdy z nas jest inny i utrata ukochanej osoby inaczej na każdego z nas wpływa. Nie bądź wiec zdziwiona, kiedy Twój były nie przywita Ciebie od razu z otwartymi rękoma. Twoim zadaniem będzie udowodnienie ex, że dalej Ci zależy i jesteście w stanie przywrócić uczucie które niegdyś Was łączyło.

Dodaj komentarz