Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba?

Każda z nas w końcu spotyka na swojej drodze chłopaka, dla którego serce zaczyna bić mocniej. Niestety, obustronna miłość od pierwszego wejrzenia zdarza się głównie w filmach. Musimy więc w jakiś sposób zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który nas interesuje. Na szczęście, istnieje kilka sprawdzonych metod, dzięki którym nie będzie to takie trudne. Co ciekawe, nie zawsze musimy decydować się na rozmowę! Przejdźmy więc do sedna – jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba? 

Pojawiaj się często tam, gdzie obiekt Twoich westchnień

kobieta

O uczuciach nie zawsze trzeba mówić wprost. Istnieje nawet kilka powodów, dla których lepiej nie robić tego na samym początku. W przeciwnym bowiem razie, obiekt naszych westchnień może się wystraszyć, a tego byśmy przecież nie chciały. Wydaje się więc, że dobrym pomysłem będzie po prostu częstsze pojawianie się w miejscach, w których możemy spotkać interesującego nas chłopaka. Wskazana jest jednak ostrożność! Nie należy codziennie przychodzić na jego treningi z kumplami czy przechadzać się w pobliżu jego domu. W przeciwnym razie, chłopak może poczuć się osaczony i osiągniemy skutek odwrotny od zamierzonego. Co jakiś czas, warto jednak odwiedzać miejsca, w których możemy natknąć się na obiekt naszych westchnień.

Można wybrać się na przykład na spacer z psem do parku, który regularnie odwiedza chłopak, który nam się podoba. Być może nasze zwierzaki zaprzyjaźnią się ze sobą i dzięki temu pojawi się wspólny temat do rozmów? Warto również wykorzystać wspólne znajomości. Jeśli nasza wspólna koleżanka organizuje domówkę, warto się na nią wybrać! Najważniejsze na początku jest to, aby zostać zauważoną przez obiekt naszych westchnień. Jeśli zrobimy dobre wrażenie, dzieli nas już tylko krok od nawiązania bliższej znajomości. Poza tym, regularnie pojawiając się w pobliżu chłopaka, do którego skrycie wzdychamy, subtelnie pokazujemy mu, że nam się podoba. 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Milczenie po rozstaniu faceta. Główne powody.

Subtelne gesty i atrakcyjny wygląd pomogą Ci go zdobyć!

para

Nie od dziś wiadomo, że na początku zawierania znajomości, zwracamy w pierwszej kolejności uwagę na wygląd zewnętrzny. Jeśli chcemy pokazać chłopakowi, że nam się podoba, zadbajmy o siebie! Przesadny makijaż i ubrania w jaskrawych kolorach mogą jednak przynieść skutek odwrotny od tego, na którym nam zależy. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie makijaż podkreślający atuty naszej urody. Warto postawić także na modne ubrania, w których czujemy się dobrze! Uwagę chłopaka, dla którego mocniej bije nasze serce pozwolą przykuć także drobne gesty. Jeśli zostaniemy przyłapane na tym, że wpatrujemy się w obiekt naszych westchnień, nie spuszczajmy wzroku! Uśmiechnijmy się zalotnie do chłopaka, a pokażemy mu, że nie jest nam obojętny! Pamiętajmy jednak o tym, aby nie wpatrywać się w niego zbyt intensywnie i ciągle. Nie chcemy przecież, aby interesujący nas chłopak wziął nas za stalkerkę. 

Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba? Prosto z mostu. Kiedy warto wprost wyznać uczucia chłopakowi?

jak powiedzieć chłopakowi że mi się podoba

Nie każda dziewczyna jest cierpliwa i chce czekać na to, aż chłopak sam zauważy, że jej się podoba. Chce jak najszybciej mieć to za sobą i cały czas się zastanawia jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba. Na szczęście, zawsze można zdecydować się na rozmowę twarzą w twarz z obiektem naszych westchnień. Aby jednak zwiększyć swoje szanse na sukces, warto okazać zainteresowanie w sprzyjających okolicznościach.

Wspólna impreza czy spacer w parku mogą okazać się doskonałym tłem dla wyznania swoich uczuć. Warto również obserwować zachowanie chłopaka, który nam się podoba. Zwróćmy uwagę na to, czy dobrze mu się z nami rozmawia i czy nie wydaje się znudzony w naszym towarzystwie. Dzięki temu również będziemy mogli ocenić, czy mamy szansę na odwzajemnienie naszych uczuć. Jeśli uznamy, że grunt jest odpowiednio przygotowany, po prostu powiedzmy to, co leży nam na sercu! Możemy zrobić to na kilka różnych sposobów. Wydaje się jednak, że najlepiej będzie zrobić to wprost. Lepiej wystrzegać się jednak takich zwrotów jak „kocham cię” czy „jesteś miłością mojego życia”. Tego rodzaju słowa mogą bowiem wprawić chłopaka w uzasadnione zakłopotanie. Wydaje się, że zdecydowanie lepiej będzie po prostu powiedzieć: „podobasz mi się.”

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Seks z eks po rozstaniu. Czy warto?

Reakcja chłopaka będzie odpowiedzią na to, czy mamy u niego jakieś szanse, czy też nie. Jeśli jednak nie chcemy być aż tak bezpośrednie, możemy po prostu zaprosić obiekt naszych westchnień na randkę. Można zdecydować się na wieczór w kinie, jak również na kawę i ciasto w kawiarni. Dobrym pomysłem będzie także wypad na drinka i pizzę. Jeżeli chłopak się zgodzi, będziemy miały dowód, że także nie jesteśmy mu obojętne. Pierwsza randka to doskonała okazja do lepszego poznania się. Wybierzmy się na nią jednak bez zbędnych oczekiwań. 

Dodaj komentarz