Jak uwieść faceta?

Jak uwieść faceta?

Chyba każda kobieta zna to uczucie, gdy na widok jednego konkretnego mężczyzny serce zaczyna bić nieco szybciej. Co jednak zrobić, aby zyskać szansę na dobrze rokującą znajomość a może i poderwać chłopaka? Poniżej znajdziesz kilka prostych wskazówek, które dadzą Ci odpowiedź na pytanie jak uwieść faceta.

Opanuj stres i bądź sobą

jak uwieść faceta

Opanowanie stresu i pokazanie prawdziwej siebie to tak naprawdę klucz do sukcesu. Chociaż może wydawać się to nieco banalne, rzeczywiście tak jest. Każda kobieta jest inna. Jedne są bardziej pewne siebie a inne mniej, co jest zrozumiałe. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, a na samą myśl o rozmowie z obiektem westchnień czujesz się niekomfortowo, ten fragment jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz uwieść faceta, pamiętaj, że stres jest zazwyczaj złym doradcom i nie pozwala nam przedstawić się z jak najlepszej strony. Przed podjęciem działań warto więc uświadomić sobie, że stres nie jest potrzebny. Warto także pomyśleć o swoich zaletach, co pozwoli Ci uświadomić sobie, że naprawdę nie musisz się stresować i masz wiele dobrego do zaoferowania. Podejdź do sprawy na spokojnie, a szansa na powodzenie w uwodzeniu będzie naprawdę duża. Przed podjęciem rozmowy z facetem warto zrobić coś, co pozwoli Ci się odprężyć i uspokoić myśli. Kilka łyków wina, czytanie ulubionej książki a może trening? Możliwości jest wiele, wybierz taką, która pozwoli Ci opanować stres.

Poza opanowaniem stresu, ważne jest również to, aby być po prostu sobą. Warto pamiętać, iż jeśli cały plan się powiedzie, w końcu będziesz musiała pokazać się taką, jaką jesteś na co dzień. Jeśli okaże się, że jesteś zupełnie inna niż na pierwszych spotkaniach, mężczyzna może poczuć się zawiedziony i stracić zainteresowanie znajomością. Oczywiście, każdy na początku stara się ukryć swoje wady i sprawiać wrażenie jak najbardziej interesującej osoby. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić i zawsze starać się reagować na sytuacje tak jak na co dzień.

Jak uwieść faceta? Zadbaj o pierwsze wrażenie

para

Jeśli chcesz uwieść faceta, z którym jeszcze nigdy nie rozmawiałaś i widziałaś się tylko przelotnie, pamiętaj o dobrym pierwszym wrażeniu. To właśnie ono decyduje najczęściej o tym, czy mężczyzna będzie chciał nawiązać znajomość i zobaczy szansę na udaną relację. Schludny wygląd, świeży zapach z ust i kobiece perfumy to podstawa. Dzięki temu obiekt Twoich westchnień będzie wiedział, że jesteś kobietą, która o siebie dba. To bardzo ważna kwestia, na którą mężczyźni naprawdę zwracają na to uwagę. 

Co zrobić, aby dać mężczyźnie do zrozumienia, że jesteś nim zainteresowana? Jeśli jest to ktoś, kogo spotykasz na imprezie, w restauracji czy innym miejscu, postaw na proste i nienachalne gesty. Subtelny uśmiech, pełne zainteresowania spojrzenie to odpowiedni krok. Pamiętaj także, że możesz wykonać pierwszy krok, nie musisz czekać na gest faceta. Rozpoczęcie rozmowy nie musi być trudne, pamiętaj tylko o kilku ważnych zasadach. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w kolejnych akapitach.

para

Rozmowa – o tym warto pamiętać

Rozpoczęcie rozmowy to zdecydowanie dobry pomysł, jeśli naprawdę zależy Ci na stworzeniu relacji z mężczyzną. Każdy z nas jest inny, a nie każdy facet ma w sobie tyle śmiałości, aby rozpocząć rozmowę z interesującą kobietą. Weź więc sprawy w swoje ręce i nie bój się zagadać. Chociaż każdy reaguje inaczej, lepiej unikać sposobów na rozpoczęcie rozmowy, które mogą utrudniać jej kontynuowanie. Najlepiej zrobić to w taki sposób, aby dać szansę drugiej osobie na dłuższą odpowiedź. Small talk sprawdza się w wielu sytuacjach, ale gdy chcesz uwieść faceta nie zawsze jest skuteczny. Staraj się zadawać pytania otwarte, nie bój się rozpoczynać rozmowy.

Bardzo ważne jest to, aby być nie tylko świetnym rozmówcą, ale również słuchaczem. Każda ze stron powinna mieć szansę na to, aby się wypowiedzieć. Mów więc o sobie, ale zadawaj również pytania drugiej osobie i okaż zainteresowanie. Warto także pamiętać o tematach, których lepiej nie poruszać na pierwszym spotkaniu. Chociaż nie jest to regułą, tematy związane z byłymi partnerami, osobistymi problemami, warto jednak pozostawić na czas, w którym będziecie znać się lepiej.

Jak uwieść faceta? Uwierz w swoją atrakcyjność

Każdy ma inne upodobania, inne zalety i atuty. Nawet, jeśli uważasz, że masz dużo wad, warto uświadomić sobie swoją atrakcyjność. Kobiety, które czują się atrakcyjne, są pewniejsze siebie co naprawdę działa na mężczyzn. Takie kobiety wydają się bardziej zadowolone z życia, energiczne, bardziej interesujące. Czujesz się nieatrakcyjna? A może niewystarczająco dobra? Zrób eksperyment i wypisz na kartce wszystkie swoje zalety. Skup się nie tylko na wyglądzie, ale również na charakterze, umiejętnościach. Dzięki temu dowiesz się, że jesteś naprawdę atrakcyjna i możesz wzbudzić zainteresowanie w mężczyźnie, który Ci się podoba.

Dodaj komentarz