Kiedy facet zaczyna tęsknić?

Kiedy facet zaczyna tęsknić po rozstaniu? Wiele aspektów

Stało się. Doszło do tego, czego żadna z nas nie chciałaby nigdy doświadczyć. Rozstaliście się, lub może koniec Waszej relacji jest bardzo bliski? Ty jednak dalej coś do niego czujesz i odczuwasz tęsknote. Jest to naturalna reakcja po rozstaniu. Świadczy o naszym zaangażowaniu i mówi o tym, że dalej nam na tej osobie zależy. Zastanawiasz się i zadajesz zatem pytanie – kiedy facet zaczyna tęsknić? Jak długo po rozstaniu, odczuwa pierwsze symptomy?

kiedy facet zaczyna tęsknić

Kiedy mężczyzna tęskni za kobietą?

Biorąc pod uwagę statystyki i badania, przyjęło się, że pierwsze oznaki tęsknoty u faceta pojawiają się po około miesiącu od rozstania. Nie każdy przypadek będzie oczywiście taki sam. Trzeba mieć na uwadze różne czynniki.

Przede wszystkim jak długo byliście razem. Z reguły im dłuższy związek tym silniejszą więź byliśmy w stanie zbudować, toteż tęsknota przyjdzie szybciej. Analogicznie, przy krótkich związkach nie zdążyliśmy się jeszcze całkowicie zaangażować więc poczucie pustki przyjdzie później.

Co było powodem rozstania i kto zakończył związek. Bardzo ważnym aspektem jest również powód rozstania i która ze stron była inicjatorem jego zakończenia. Kobieta, którą facet zostawił będzie odczuwała tęsknote natychmiast i chce zrobić wszystko, by odzyskać go jak najszybciej. Z kolei jej partner, który taką relacje zakończył na samym początku nie będzie odczuwał pustki w swoim życiu, ta przyjdzie dopiero później.

Jak wyglądała Wasza relacja. Oprócz stażu Waszego związku, bierze się pod uwagę również zażyłość Waszej relacji. Czy mieszkaliście razem? Czy widywaliście się codziennie? Spędzaliście razem ze sobą każdą chwilę? Im mocniejsza więź między Wami była, tym większe poczucie pustki po sobie pozostawicie.

Czy Twój były znalazł sobie kogoś. Czasami, kiedy Twój ex znajdzie sobie nową wybrankę, oczywistym jest że zastąpi ona jego tęsknote do Ciebie i poczucie utraty ukochanej osoby. Musisz wykazać się jednak cierpliwością, bo gdy pojawią się pierwsze problemy, na pewno sobie o Tobie przypomni.

para

Kiedy facet zaczyna tęsknić po rozstaniu. Jak rozpoznać oznaki?

Rozstanie to ciężki temat dla obu stron, dlatego nie zawsze będziesz w stu procentach pewna, że były zaczyna już tęsknić. Są jednak pewne sygnały, które pozwolą Ci stwierdzić, czy zaczął już odczuwać tęsknotę. Do najczęstszych przesłanek, dzięki którym zorientujesz się, że zaczyna mu Ciebie brakować należą

Wzmożony kontakt

Niezależnie od formy kontaktu, czy są to pijackie telefony o drugiej w nocy, czy po prostu wypisuje do Ciebie smsy, najpewniej świadczy to o tym, że zaczyna mu Ciebie brakować. Jeżeli na Twoje wiadomości odpisuje natychmiastowo, możesz być pewna, że bardzo mu zależy i odczuwa tęsknotę. Dodatkowo, zabiega o kontakt na żywo. Może „przypadkowo” pojawiać się w Twoich ulubionych miejscach, biegać tą samą trasą którą biegasz Ty. Jeżeli pracujecie razem, ustala przerwy w tych samych momentach co Twoje.

Zachowanie na mediach społecznościowych

Kolejną przesłanką może być jego zachowanie w popularnych social mediach. Jeżeli zauważsz wzmożona aktywność w mediach społecznościowych skupioną na Twojej osobie, z pewnością jest to znak, że brakuje mu Ciebie. Może być to lajkowanie Twoich zdjęć czy postów, pisanie miłych komentarzy. Oprócz tego, może dodawać posty na swoim profilu mówiące o tym, że źle się czuje z obecną sytuacją i tęskni.


Jak odzyskać faceta

Kompletna strategia, która pomoże Ci odzyskać byłego faceta. Instrukcja krok po kroku. Wiedza poparta latami doświadczeń autorki.

Zachowanie względem Twoich bliskich

Bardzo często kiedy Twój były zaczyna odczuwać tęksnote i chce wiedzieć co u Ciebie słychać zwraca się do Twoich bliskich. Mogą to być Wasi wspólni znajomi, czy rodzina. Wypytuje o Ciebie, chce się dowiedzieć jak radzisz sobie z rozstaniem, czy kogoś ma. Innymi słowy, bada grunt pod Wasz powrót do siebie. Jest to najłatwiejszy do odczytania sygnał, wystarczy, że zapytasz bliskich czy coś takiego już nastąpiło.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: JAK ODZYSKAĆ FACETA

Jego postawa

Wiele o tym, że nie pozbył się Ciebie ze swojego życia może świadczyć jego postawa i zachowanie. Jeżeli po rozstaniu, nie znalazł sobie nowej wybranki, nie spotyka się z nikim i nie ma ochoty na korzystanie z życia singla, jest to kolejny znak, że czuje się źle z tym co się stało i chce wrócić.

para

Kiedy facet zaczyna żałować rozstania?

Mężczyzna zaczyna żałować rozstania kiedy czuje, że życie singla przestaje mu odpowiadać. Zaczyna odczuwać pustkę w swoim życiu, a każdy z nas potrzebuje bezpieczeństwa, drugiej osoby do rozmowy. Zdaje sobie sprawę, że stracił kontrolę, która była kluczowa przy rozstaniu. Możesz przyśpieszyć ten proces, jeżeli zadbasz o takie aspekty jak:

Zazdrość

Subtelne wzbudzenie zazdrości to najlepszy sposób aby sprawić, by facet zaczął żałować Waszego rozstania. Możesz wzbudzić zazdrość na mediach społecznościowych, dodając posty lub zdjęcia owiane tajemnicą. Trzeba to jednak robić z rozwagą – łatwo jest przesadzić i osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego.

Ograniczenie kontaktu

Wiele z nas po rozstaniu popełnia błąd i wręcz błaga go o natychmiastowy powrót do siebie. Najlepszym co możesz zrobić to po prostu odciąć się na jakiś czas. Pomoże wam to uporać się z emocjami i pozwoli za sobą zatęsknić.

Dokonanie zmian

Bardzo dobrym pomysłem jest po prostu wzięcie się za siebie i dokonanie zmian w swoim życiu. Może to być poprawa wyglądu – spraw sobie nową fryzurę, wybierz się na zakupowe szaleństwo. Jeszcze lepszą opcją będzie rozwój osobisty. Znajdź hobby, zrób coś o czym zawsze marzyłaś. Jeżeli przez Twoje błędy były od Ciebie odszedł, postaraj się je wyeliminować i więcej ich nie popełniać. Jeśli Twój były zobaczy, że się zmieniłaś i masz się dobrze na pewno zatęskni!


Jak odzyskać faceta

Kompletna strategia, która pomoże Ci odzyskać byłego faceta. Instrukcja krok po kroku. Wiedza poparta latami doświadczeń autorki.

Podsumowanie

Jak widzisz istnieją pewne sygnały, dzięki którym poznasz czy facetowi dalej zależy i zaczyna mu Ciebie brakować. Najważniejsze to dać sobie czas po rozstaniu, aby nie działać pod wpływem emocji i ustalić sprecyzowany plan działania. Jeżeli chciałabyś pomocy, zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z moim poradnikiem dzięki któremu dowiesz się jak odzyskać faceta. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Dodaj komentarz