Jak poderwać chłopaka? Sprawdzone metody

jak poderwać chłopaka

Jak poderwać chłopaka?

Wydawać by się mogło, że w kwestii podrywów tylko mężczyźni podrywają kobiety. Otóż nie, pomimo tego, że to nadal mężczyźni powinni przejmować inicjatywę, to jednak kobiety również mogą podrywać mężczyzn. Są przecież nieśmiali, niezdecydowani bądź też nawet nieświadomi chłopcy, którzy nie muszą mieć pojęcia, że dana kobieta zajęła na nich parol. Co trzeba zrobić, jak poderwać chłopaka? Przygotowaliśmy kilka rad i zachęcamy do zapoznania się z nimi. Zachęcamy Cię również do przeczytania naszego tekstu, z którego dowiesz się, jakie są oznaki podrywu faceta.

Bądź cały czas sobą!

Najgorsze co możesz zrobić, to udawać kogoś, kim nie jesteś. Każdy mężczyzna, jak i kobieta ma swój typ i nic dziwnego, że kieruje się przy wyborze partnerki swoimi preferencjami. Musisz pamiętać, że mężczyznę i kobietę powinny łączyć podobieństwa i na tej podstawie powinnaś szukać chłopaka dla siebie. To tylko teoria, ale praktyka wygląda nie zawsze tak kolorowo. Niektóre kobiety chcą się za wszelką cenę przypodobać mężczyźnie, że go wręcz osaczają. Być może kobieta nie zdaje sobie sprawy, ale nie jest to atrakcyjne. Zapewne sama nie lubisz gdy mężczyzna ci się narzuca i co chwila wypisuje ckliwe wiadomości i sprowadza wszystko do podtekstów seksualnych – nie tędy droga!

Czym możesz zaskoczyć faceta? Pokaż swoje najlepsze oblicze, ale nie próbuj kreować się na kogoś, kim nie jesteś. Kłamstwo zawsze ma krótkie nogi, więc prędzej przy później ono na wierzch wypłynie. Finalnie będzie zapewne przyczynkiem do zakończenia relacji, na własne życzenie dodajmy. Postaraj się pokazać swoją kobiecość w naturalny sposób, ale nie rób tego na siłę. W końcu masz przy nim czuć się bezpiecznie i naturalnie. Poderwanie chłopaka na pewno nie jest tak trudne, jak staranie się o względy kobiece przez faceta. Nie ma jednak sensu tworzenie swojej osobowości na nowo. Facet musi cię zaakceptować taką jaką jesteś, chyba, że jesteś świadoma swoich wad, ale dobry facet jest w stanie je wyplewić.

para

Jak poderwać chłopaka? Interesuj się nim!

Podryw jest pewną grą, ale do pewnego stopnia. Nie można być zawsze dostępnym, ale przede wszystkim finalnym etapem rozpoczynania znajomości ma być okazanie się czy dany mężczyzna jest warty zachodu, czy też nie. Poznawanie się jest długim procesem, który wymaga wzajemnego zaufania. Jak je zbudować? Przede wszystkim zainteresowaniem. Jeżeli ma swoją pasją, to postaraj się go wypytywać o nią, zadawać wiele pytań. Przede wszystkim nie ma być to sztuczne, ale wynikać z realnej chęci rozwijania znajomości i zbliżenia się do niego. 

Niektóre kobiety same sobie komplikują sytuację poprzez brak realnego zainteresowania mężczyzną. Trzeba tutaj dokonać rozgraniczenia. Dlaczego? Ponieważ są kobiety, które nie wiedzą jak prowadzić relację z mężczyzną, ale też są takie, które to potrafią i same je niszczą na własne życzenie. Te pierwsze na pewno muszą wiedzieć, że samo zadawanie pytań mężczyźnie jest dla niego oznaką zainteresowania. Mówi się, że mężczyźni są niedomyślni i choć w pewnym sensie jest to prawda, to jednak panowie potrafią „dodać 2 do 2” i wywnioskować, że dziewczyna chce z nim się spotykać albo przynajmniej spędzać czas.

Jak zainteresować się mężczyzną? Jeżeli już coś wiesz o jego zainteresowaniach, to być może poczytaj o tym i postaraj się go zaskoczyć. Dla przykładu, jeżeli kocha grać w darta, to poczytaj trochę o zasadach gry. Sprawdź informację o większych turniejach i zabłyśnij przed nim swoją wiedzą. Gwarantujemy ci, że nie pozostanie to bez echa i zaplusujesz w jego oczach. Być może on odpłaci ci tym samym i razem będziecie mogli tworzyć wspaniały związek.

Nie bądź zbyt dostępna!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak poderwać chłopaka mamy dla Ciebie kolejną rade. Najgorsze co można zrobić, to być dostępnym na każdym kroku. Wspomnieliśmy, że relacja na początkowym etapie to pewna gra i zbytnie odsłanianie się na pewno nie przyniesie dobrych skutków. Być może okaże się, że przepiszesz z nim wszystkie tematy i podczas spotkań nie będzie już o czym mówić. Skoro już jesteśmy przy temacie pisania, to unikaj za wszelką ceną stalkowania. Jeżeli wiesz, że ma konto na Facebooku, to może je sprawdzić, ale zanim się nie poznacie, to unikaj wypisywania do niego czy też zapraszania do znajomych – niech on wykona ten krok jako pierwszy.

Niektóre kobiety nie rozumieją, że same niszczą relacje swoim narzucaniem się. Zapewne sama nie lubisz gdy jakiś natręt co chwilę wypisuje nie rozumiejąc słowa „nie”. Trzeba zrozumieć, że relacja powinna iść swoim naturalnym tokiem, ale nie wolno przekraczać pewnych barier. Pierwszą z pewnością jest fizyczność. Ludzie bardzo często mylą zauroczenie z zakochaniem. Zakochanie jest konsekwencją zauroczenia. Niestety, sporo osób buduje związek na fizyczności, co jest tylko zewnętrzną „pokrywą” osoby. Szybkie wskakiwanie do łózka na pewno nie pomoże w rozwoju znajomości. Taka sytuacja raczej może sprawić, że facet szybko się Tobą znudzi, bo dostał to czego chciał, ale to również jest twoja wina, bo na to pozwoliłaś i dałaś się tak potraktować.

pocałunek

Jak poderwać chłopaka? Przebywaj w towarzystwie

Zdarza się, że kobiety nie poznają wielu mężczyzn, ponieważ zamykają się towarzysko. Jasne, kobietom jest łatwiej, bo przeważnie zawsze będzie ktoś, kto będzie się tobą interesować. Nie zmienia to jednak faktu, że warto zwiększać swoje szanse przez przebywanie wśród ludzi. Nie ma tutaj znaczenia kim jesteś i co robisz – liczy się fakt aktywnego przebywania wśród ludzi. Postaraj się już od najmłodszych lat zawiązywać relacje, które będziesz pielęgnować – czy to w szkole, na studiach czy też pracy. Bardzo często zdarza się, że ludzie łączą się w pary właśnie ze swoich towarzystw. Jest to naturalne, ponieważ taka relacja jest naturalna oraz oparta o wzajemne poznanie się i tzw. „feeling”. Nie oznacza to równocześnie, że nie można poznać kogoś z innych środowisk.

Istotnym czynnikiem są również zainteresowania. Jeżeli jesteś sportowcem, to staraj się obracać w towarzystwie aktywnych osób. Siłą rzeczy po prostu będzie ci łatwiej nawiązać relacje z chłopakiem. Dziewczyny, które są wierzące i przykładają wagę do tego aspektu również powinny się skupić, a przynajmniej wziąć pod uwagę poznanie faceta w kościele czy w okolicznościach religijnych.

O co dokładnie chodzi? O to, żeby dawać sobie szansę! Brak wyjść z domu i zamykanie się na ludzi sprawi, że będzie o wiele trudniej poderwać ci chłopaka, bo skąd mają się pojawić, skoro z nimi nie przebywasz? Bądź otwarta na nowe znajomości, a jeżeli jest to dla ciebie trudne, to próbuj przełamywać swoje lęki.

Jak poderwać chłopaka? Podsumowanie

Wraz z upływem lat podejście w kwestii podrywu znacznie się zmienia. Być może kiedyś wydawać by się mogło, że kobiecie nie przystoi podrywać mężczyzn, że to oni muszą wykonać pierwszy ruch. Dziś, w dobie teraźniejszych zdobyczy technologicznych nie ma nic złego w tym, aby to kobieta wzięła sprawy w swoje ręce i poderwała wymarzonego partnera. Jeżeli po przeczytaniu artykułu dalej się wahasz i nie do końca wiesz jak to zrobić, przeczytaj artykuł uzupełniający – jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba.

Dodaj komentarz