0
Związki

Cisza po rozstaniu. Czym jest i jak ją stosować?

Cisza po rozstaniu nie zawsze jest czymś złym. To może być ważny czas na przemyślenia i uzdrowienie. Nawet jeśli może to wydawać się niezręczne, ważne jest, aby dać sobie przestrzeń do przepracowania rozstania i zastanowienia się nad tym, co się stało. co poszło nie tak.

facet

Zerwania mogą mieć wiele różnych skutków, ale czasami jedna rzecz pozostaje taka sama: długi okres, w którym nikt z nikim nie rozmawia. Dzieje się tak często po tym, jak zapadła nienaturalna cisza, a ludzie nadal nie są pewni, co powiedzieć.

Czasami cisza po rozstaniu jest po prostu naturalnym procesem. Jesteśmy źli na swoich partnerów po rozstaniu, czujemy się rozgoryczeni i zranieni. Wydaje się nam więc, że to najlepszy sposób na złagodzenie sytuacji. Bywają również sytuacje, w których świadomie decydujemy się milczeć po rozstaniu. Jest to bowiem jeden ze sposobów na odzyskanie byłego faceta czy byłej partnerki.

Cisza po rozstaniu – wiele zastosowań

Sam moment zdystansowania się od byłego partnera czy partnerki jest bardzo często polecany w procesie przepracowania rozstania. Często, gdy ktoś, z kim się od dawna spotykamy, odchodzi, przypadkowo zaczynamy odczuwać jego obecność – stały kontakt i codzienny kontakt z nim. Utrudnia to pogodzenie się z rozstaniem, a także potęguje nasze uczucia. W takich przypadkach zastosowanie ciszy po rozstaniu będzie znacznie ułatwiało nam poradzenie sobie z naszymi uczuciami po rozstaniu. Nierzadko dochodzi do sytuacji całkowitego zablokowania wszelkich możliwości kontaktu. Mam tutaj na myśli przede wszystkim media społecznościowe, czy telefony i wiadomości tekstowe. W takiej sytuacji, trzeba to zaakceptować, uszanować i spróbować pójść dalej ze swoim życiem.

Z drugiej strony cisza po rozstaniu może służyć jako metoda na odzyskanie byłego partnera. Jest sposobem na chwilowe zdystansowanie się do ex, przeanalizowanie przyczyn rozstania. Brak kontaktu może spowodować również uczucie tęsknoty u obu stron, co przyspieszy powrót do siebie.

Jak poradzić sobie po rozstaniu?

Poradzenie sobie z rozstaniem to jedna z najtrudniejszych rzeczy. Nie jesteś pewna, co powinnaś zrobić lub jak to zrobić. Spróbować kontaktować się z ex, czy zapewnić mu przestrzeń? Warto jednak spróbować dowiedzieć się, jak chcesz poradzić sobie z tą sytuacją i czego chcesz w następnym związku. . Dobrym miejscem do rozpoczęcia procesu zdrowienia jest dbanie o siebie. Twoje ciało, umysł i dusza przechodzą wiele zmian, więc zapewnij sobie przestrzeń, której potrzebujesz i zadbaj o swoje potrzeby fizyczne. Dowiedz się, jak radzić sobie ze stresem i jak prawidłowo spać. Ważne jest, abyś był w stanie dobrze funkcjonować na poziomie emocjonalnym, ponieważ pomaga ludziom zachować spokojny umysł i być produktywnym.

cisza po rozstaniu

Cisza po rozstaniu a odzyskanie byłego faceta

Jak zostało napisane wyżej, cisza po rozstaniu może być świadomie i celowo wykorzystana w procesie odzyskania byłego faceta czy też byłej dziewczyny. Mówimy wtedy o zastsowaniu zasady braku kontaktu czyli całkowitego ograniczenia kontaktu, w większości przypadków na około miesiąca.

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że kiedy ich związek się kończy, powinni dać czas na wyzdrowienie od swojego byłego. Ciągłe kontaktowanie się z nimi może być kuszące, ponieważ tak było między wami dotychczas, ale ogólnie rzecz biorąc, nie pomoże to naprawić żadnych szkód. Dodatkowo, zaraz po rozstaniu swoje działanie opieramy głównie na emocjach i możemy przynieść sobie więcej szkód niż pożytku.


Jak odzyskać faceta

Kompletna strategia, która pomoże Ci odzyskać byłego faceta. Instrukcja krok po kroku. Wiedza poparta latami doświadczeń autorki.

Cisza po zerwaniu jest naprawdę ważna, a jeśli chcesz odzyskać swojego byłego lub byłą dziewczynę, dobrym pomysłem może być dowiedzenie się więcej o tym, jak to działa i w jaki sposób to zastosować.

Wszystkie potrzebne informacje na ten temat (szczegółowo opisana strategia milczenia po rozstaniu) znajdziesz w poradniku “Jak odzyskać byłego”. Oprócz tego znajdziesz tam resztę potrzebnych informacji w jaki sposób odzyskać byłego partnera. Więcej infoformacji na temat poradnika znajdziesz TUTAJ

4.8/5 - (11 votes)

You Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply