Jak sprawić by facet zatęsknił

Rozstanie nigdy nie jest czymś łatwym. Nie dość, że masz poczucie straconego czasu, którego już nigdy nie odzyskasz, to w dodatku wiesz, że siłą rzeczy będziesz rozdrapywać rany. Na pewno będzie trzeba swoje odcierpieć, ale nie można wiecznie się użalać nad własnym losem. W końcu będzie trzeba wrócić do „świata żywych”. Postanowiliśmy, że przygotujemy dla ciebie kilka porad, dzięki którym dowiesz się jak sprawić, by facet zatęsknił. Chcesz je poznać? Przeczytaj nasz tekst!

jak sprawić by facet zatęsknił

Jak sprawić by facet zatęsknił?

Nie dawaj odczuć, że jest ci smutno

Każde zakończenie relacji musi się odbić na człowieku. Każdy z nas jest inny i każdy z nas inaczej je przechodzi. Istotnym czynnikiem jest staż związku, ponieważ czym związek dłuższy, tym rozstanie jest bardziej bolesne. Nie zmienia to jednak faktu, że każda zakończona relacja jest porażką, z której trzeba wyciągnąć wnioski. Dzięki takiej analizie w przyszłości nie popełnisz tych samych błędów, odzyskasz faceta i stworzysz lepszą relacje.


Jak odzyskać faceta

Kompletna strategia, która pomoże Ci odzyskać byłego faceta. Instrukcja krok po kroku. Wiedza poparta latami doświadczeń autorki.

Najczęściej popełnianym błędem przez kobiety jest nadmiernie użalanie się nad swoim losem. Trzeba tutaj rozgraniczyć zwykłe troski, o których mówisz swoim bliskim od tych, którymi dzielisz się poprzez wpisy na Instagramie czy Facebooku. To jest zdecydowanie większy problem, ponieważ takie wpisy pełne smutku i goryczy, z pewnością trafią do takiego faceta i tylko podniosą mu samoocenę, bo widzi, jak bardzo męczysz się z rozstaniem. O wiele lepszym rozwiązaniem jest pokazywanie, że powoli wracasz do normy poprzez zamieszczenie zdjęcia z motywującym cytatem. Tym samym dodasz sobie gorliwości do walki i sprawisz, że każdy kolejny dzień będzie lepszy. Twój były widząc, jak dobrze sobie radzisz, na pewno nie będzie do końca szczęśliwy i może pojawić się uczucie tęsknoty.

jak sprawić by facet zatęsknił

Jak sprawić, by facet zatęsknił? Wyeksponuj swoje zalety

Jeżeli jesteś kobietą ambitną, która ma swoje pasje, to pokaż to całemu światu! Być może zrezygnowałaś z czegoś dla mężczyzny, ponieważ chciałaś, żeby Wasza relacja była trwalsza. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu, więc warto powrócić do formy. Być może miałaś swoją pasję, która poszła w odstawkę – wróć do niej! Nie dość, że w ten sposób odzyskasz radość z życia, to w dodatku odciągniesz od siebie złe myśli.

Jak sprawić, by facet zatęsknił? Pamiętaj przy tym, żeby wyeksponować swoje pasje i zalety poprzez zamieszczanie pozytywnych zdjęć, wpisów na mediach społecznościowych. Z pewnością facet, który już obecnie jest Twoim ex, zauważy to. Być może właśnie było to coś, co sprawiło, że zwrócił Twoją uwagę na samym początku? Na pewno taki ruch sprawi, że może za tobą zatęsknić i na nowo będzie chciał nawiązać z tobą kontakt. Warto zatem wchodząc w związek nie zapominać o tym, co jest ważne w życiu i pomimo dzielenia czasu z drugą osobą, cieszyć się swoimi pasjami i nie zakopywać ich głęboko pod ziemią.

Nie baw się w desperatkę

Najczęściej popełnianym błędem zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, jest popadnięcie w pułapkę desperacji. Mówiąc konkretniej – mówimy tutaj o sytuacji szukania na siłę akceptacji u drugiego człowieka. Rozstanie to bardzo przykra sprawa, ale pamiętaj, że jeżeli już do niego dochodzi, to nie nawiązuj natychmiastowo nowych relacji i przede wszystkim nie wchodź w przelotny seks z innymi mężczyznami. Chwilowe romanse są tylko substytutem uczucia, którym pałałaś do swojego byłego.

Desperacja z pewnością nie przysłuży się tobie, osobie, z którą dochodzi do zbliżenia, a i twój ex wyraźnie do dostrzeże. Pamiętaj, że decydując się na seks z drugą osobą, ryzykujesz targnięcie się na jego uczucia. Mężczyzna może bardzo szybko się zakochać, nie mając świadomości, że jest wykorzystywany. Jeżeli wejdziesz w taki styl życia i macie wspólnych znajomych z byłym chłopakiem, to miej pewność, że prędzej czy później to do niego dotrze i na pewno nie pomyśli o sobie czegoś dobrego.

Postaraj się postępować wręcz przeciwnie, czyli nie nawiązuj na siłę znajomości, pozwól sobie odetchnąć. Wychodź do ludzi, ale jednak unikaj zbliżeń z mężczyznami. W ten sposób Twój były zobaczy, że radzisz sobie coraz lepiej. W taki sposób oprócz tego, przez co może zapałać do ciebie ponownym uczuciem. Nic tak nie boli mężczyzny, jak spokojnie przepracowanie rozstania ze strony kobiety.

para

PRZECZYTAJ TEŻ: JAK SIĘ ODKOCHAĆ? SPRAWDZONE PORADY

Jak sprawić by facet zatęsknił? Nie rozmawiaj z byłym!

Niestety, uczucia mają do siebie, że często trudno jest się ich pozbyć z dnia na dzień. Rozstania nie zawsze bywają przemyślane i zdarza się, że któraś ze stron po namyśle stara się robić wszystko, aby wrócić do związku. Mężczyźni potrafią wypisywać do swoich byłych wiadomości, które są mocno neutralne typu „Hej, jak się czujesz?” czy „Jak się masz?”. To tylko pozory i każda twoja odpowiedź sprawia, że mężczyzna czuje twoją obecność. Może przez to zdawać sobie sprawę, że nie wszystkie „furtki” w tej relacji zostały zamknięte.


Jak odzyskać faceta

Kompletna strategia, która pomoże Ci odzyskać byłego faceta. Instrukcja krok po kroku. Wiedza poparta latami doświadczeń autorki.

PRZECZYTAJ TEŻ: JAK ODZYSKAĆ MĘŻA?

Warto zatem nie dać tej satysfakcji byłemu i po prostu nie rozmawiać z nim. Zakończenie relacji/związku powinno być definitywnym zerwaniem wszelkich kontaktów. Nie na darmo mówi się, że „dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki”. Bardzo trudno jest ponownie wzbudzić żar, zainteresowanie drugiej osoby i niełatwo jest wejść na poziom emocjonalny, który mógłby sprawić, że ponownie coś z tego będzie. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie brak odpowiedzi nawet na tak błahe wiadomości. Ograniczając kontakt do zera, lub do absolutnego minimum w innych przypadkach, stawiasz sprawę jasno. Dzięki temu mężczyzna zastanawia się dlaczego tak się dzieje i zaczyna czuć tęsknotę do tego, co utracił. W taki sposób sprawisz, by facet zatęsknił i przybliżysz się do jego odzyskania.

Dodaj komentarz